Úvod Články & zajímavosti Furby Boom - Nejčastější dotazy

Furby Boom - Nejčastější dotazy

Jak mohu získat osobnost Furbyho, kterou chci?

Všichni Furbyové jsou na začátku stejní. Ale jak ho lechtáš, krmíš nebo mu přehráváš hudbu, jeho osobnost se mění. Zkus s Furbym zacházet různými způsoby a uvidíš, co se stane.

Ovlivňuje osobnost Furbyho způsob, jakým si s ním hraji a můžu to ovlivňovat?

Ano, ovlivňuje. Můžeš Furbyho lechtat, krmit, mazlit se s ním, objímat ho, mluvit s ním, naklánět ho, převracet ho dolů hlavou vzhůru nohama a tahat ho za ocas - to vše pomáhá tvarovat Furbyho osobnost.

Představuje každá barva Furbyho jinou osobnost?

Všichni Furbyové jsou po vybalení z krabice úplně stejní - bez ohledu na barvu. Hra s Furbym je jediný způsob, jak se formuje jeho osobnost, důležité je, začít si s ním hrát!

Jak mohu získat Furbyho, kterého chci?

Všichni Furbyové jsou na začátku stejní. Ale jak Furbyho lechtáš, krmíš nebo mu přehráváš hudbu, jeho osobnost se změní. Zkus s Furbym zacházet různými způsoby a uvidíš, co se stane.

Co když se mi nelíbí osobnost mého Furbyho?

Furbyho osobnost se může kdykoliv změnit. Takže pokud se ti nelíbí osobnost tvého Furbyho, zacházej s ním jinak. To, co se stane, tě může překvapit!

Jak se mohu ujistit, že mě Furby slyší?

Čím blíže u Furbyho jsi, tím lépe tě uslyší. Takže pojď blíž. Furby nekouše. (No, Furby může trochu mňammňam tvůj prst, když mu ho strčíš do zobáku. Dávej si na svůj prst pozor.)

Proč můj Furby vypadá, že neví, co mu říkám?

Možná mluvíš příliš rychle. Mluv pomalu a zřetelně, aby Furby slyšel, co chceš říct.

Dokáže Furby pochopit, co říkám?

Furby ve skutečnosti nerozumí tomu, co říkáš, ale dokáže rozeznat mezi mluvením a hudbou. Tak si pokecej s Furbym a zahraj mu nějaké melodie. Budeš překvapen, co se stane.

Kolik hlasů má Furby?

To je jen další z Furbyho tajemství. Ale je tu způsob, jak ho můžete odhalit: hraj si s ním.

Umí Furby tancovat?

Někteří lidé mají na tanečním parketu vnitřní rytmus. Furby má vnitřní ?rozeznávání rytmu?. Takže nastartuj své oblíbené melodie a sleduj jeho pohyby.

Proč můj Furby netancuje, i když hraje hudba?

Furby asi hudbu neslyší, zesil hlasitost a sleduj, jak to Furby rozjede.

Bude můj Furby mluvit s ostatními Furbys?

Tvůj Furby umí mluvit, když je blízko jiných Furbyů, dokáže navázat konverzaci. Pokud se spolu sejde správná kombinace Furbyů, můžou spolu dokonce i zpívat. Nezapomeň že, Furbyové mají nepředvídatelné povahy, takže si nemusí vždy rozumět.

Jak můžu zachovat šťávu Furbyho?

Baterie. To je všechno. Chcete-li vložit nebo vyměnit baterie ve vašem Furbym, budete potřebovat křížový šroubovák Phillips (není součástí balení). Povolte šrouby v krytu prostoru pro baterie (šrouby zůstávají připojené ke krytu). Odstraňte kryt a vložte 4 x 1,5 V AA alkalické baterie. Nasaďte kryt a utáhněte šrouby.

Můj Furby se jen tak poflakuje, nevydává žádný zvuk. Kde je problém?

Tvůj Furby asi potřebuje čerstvou šťávu z nových baterií. Neboj se - výměnou baterií u tvého kámoše se jeho osobnost ?nevymaže?.

Je tady několik Furbyů, ale ten můj není vůbec společenský. Proč se tak chová?

Furby rád sleduje, jak se k sobě Furbyové chovají. Zkontroluj, jestli k sobě stojí blízko tváří v tvář.

Proč můj Furby nereaguje na aplikaci Furby?

Furby možná neslyší, zvyš hlasitost na svém iPadu?, iPodu? Touch nebo iPhonu?.

Furbyho srst se zašpinila. Co mám dělat?

Vezmi čistý, vlhký hadřík a otři mu srst. Ale jen pro jistotu, nedávej Furbyho blízko potravin, nápojů a vody.

Proč se můj Furby nechová normálně na hlučných místech?

Furby nemá hlučná místa moc rád, protože je pro něj těžké rozlišit mluvení. Když snížíš hlasitost, pak dokáže rozeznat každé slovo, které vyslovíš.

Proč se můj Furby chová nevypočitatelně?

Furbyové jsou nepředvídatelné bytosti. Ale pokud se tvůj Furby chová obzvlášť divně, je čas vyměnit tvému kámošovi baterie. Neboj se... i po výměně baterií zůstane Furby stejný.

Jak můžu Furbyho uspat?

Když si ho nebudeš všímat po dobu jedné minuty, bude se jen tak poflakovat, pak usne. Předtím, než usne, začne chrápat. Pokud chceš, aby usnul i v hluku, nech o samotě, unaví se a usne. Jakmile usne, hluk ho nevzbudí.

Když si chce můj Furby zaplavat, mám ho nechat?

Umm, ne. Furby a voda nejdou dohromady! Svého kamaráda drž dále od vany, bazénu, kaluží, jezírek, moře a jiných mokrých, vodnatých míst.

Jak mohu používat ZDARMA aplikaci Furby s mým Furby?

Bezplatná aplikace Furby pro tvůj iPad?, iPod? Touch nebo iPhone? ti umožní si s ním hrát mnoha zábavnými způsoby. Můžeš ho krmit jídlem, které najdeš ve spíži. Aplikace dále umožňuje překlad z furbštiny do angličtiny , dále nabízí také slovník furbštiny, který má mnoho výrazů.

Aplikace Furby na Furbyho nereaguje. Co se děje?

Tvůj přístroj je pravděpodobně od Furbyho příliš daleko. Přesuň je blíže k sobě.
zdroj: www.hasbro.comZpět na seznam článků

TOPlist